An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Sosyal Medya
Top

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat birçok birey, farklı nedenlerden dolayı taşınma durumunda kalmakta ve eşyaların nakil edilmesi için firma arayışına girmektedir. Ancak yüksek maliyetler ve güven ortamının oluşturulamaması nedeniyle, firma seçiminde de sayısız sorunlar yaşanmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat ise, profesyonel hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatları sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Talep edilen ilçelere 1 gün içerisinde ulaşan firma, işlem görmesi planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Hemen ardından sökme ve ambalajlama çalışmalarına başlanmaktadır. En küçük bir eşyanın kaybolmaması veya zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat, ofis, parça eşya ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir.
Nakliyat Süreci Nasıl Tamamlanır?

Ataşehir nakliyat personelleri, öncellikle paketleme işlemlerini tamamlamaktadır. Daha sonra paketlenen eşyalar, belirli bir sıraya göre araçlara yerleştirilmektedir. Yolculuk sırasında da eşyaların birbirine zarar vermemesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Yeni yaşam alanına ulaşan araçlar, anlık olarak boşaltılmakta ve daha sonra dairelere çıkartılmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat, montaj noktasında da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Masalar, koltuk takımları ve mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından özenle kurulmaktadır. Firma taşınma süreci ise ortalama 1 gün içerisinde tamamlamaktadır. Sorunsuz bir hizmet almak isteyenlerin tercihi olan Ataşehir nakliyat firması, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir.

Firmanın Araç Çeşitleri

Ataşehir nakliyat firması bünyesinde depolama alanları farklı olan kamyon ve kamyonetler bulunmaktadır. Tüm araçlar Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen taşıma izinlerine ve K3 belgelerine sahiptir. Her yük, tek seferde adreslere ulaştırılmakta ve güvenlik açısından da herhangi bir risk alınmamaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat bünyesinde bulunan tüm araçlar düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık noktasında da faaliyet gösteren firma, her eşyaya veya yük sayısına özel araç tahsis edebilmektedir. Ayrıca yakın güzergâhlar için de herhangi bir taşıt masrafı talep edilmemektedir.

Nakliyat Bedelleri

Cüzi rakamlar ile hizmet veren Ataşehir evden eve nakliyat firması, müşterilerinin aile bütçelerini koruma altına almaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler, ekonomik rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca paketleme veya montaj desteği için de anlaşılmışın dışında herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Ataşehir nakliyat sayesinde kaliteli bir hizmet alabilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Share
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.